Ezelden Vâkıfız: Gelenekten Geleceğe Vakıf Medeniyeti Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları açıklanmıştır. Sonuç bildirgesi için lütfen tıklayınız.

Çocuk Kategorisi

1.lik Ödülü - Arda TAŞ / Kayran köyü camii (Kuyucak-Aydın)

2.lik Ödülü - Rüyet ÇOBAN / Mermer (Fatih-Süleymaniye/İstanbul)

3.lük Ödülü - Hatice Ayten KIZILKAYA / sisten kalanlar (çamlıca)

Jüri Özel Ödülü - Feyza Betül ÖZALTIN / Baykuşun Bakışı (İstanbul)

Jüri Özel Ödülü - Rüyet ÇOBAN / Kemer (Zeytinburnu-Seyidnizam/İstanbul)

Sergileme - Eyüp Mithat AÇIKGÖZ / Ulus'un Ticaret ve İbadet Noktası-Suluhan Çarşısı ve Mescidi (Ulus, ANKARA)

Sergileme - Enver Kağan İPÇİ / taskopru (Beyşehir)

Sergileme - Zehre ILZE / Erzurum Ulu Camii (erzurum)

Sergileme - Arda TAŞ / Kayran Köyü Camii (Kuyucak-Aydın)

Sergileme - Efşanur ASLANER / Kus Evi (Üsküdar, İSTANBUL)

Sergileme - Zehre ILZE / Çifte Minareli Medrese (erzurum) 

Sergileme - Rüyet ÇOBAN / Süleymaniye Camii (Fatih-Süleymaniye/İstanbul)

Sergileme - Zehre ILZE / Erzurum Ulu Camii (erzurum)

Sergileme - Rüyet ÇOBAN / Kapi (Fatih-Süleymaniye/İstanbul)

Genç Kategorisi

1-2f88cde9-24f6-4274-b9f9-792fa5d7863d

1.lik Ödülü - Cihan SAVRAN / Mevlana (Konya)

2.lik Ödülü - Seyran KARTAL / sevgiyle bakanlar (midyat)

3.lük Ödülü - Şerife OK / Abıhayat (Kastamonu)

Jüri Özel Ödülü - Ihsan Sercan OZKURNAZLI / SifayiyeMedresesi (Sivas)

Jüri Özel Ödülü - Mehmet SOYBELLI / Her Ortamda (Konya)

Sergileme - Yusuf SARI / Camdan Nur (Ayasofya-i Kebir Camii)

Sergileme - Mehmet SOYBELLI / Ecdada Saygı (Konya)

Sergileme - Cihan SAVRAN / Mevlana Camii (Konya)

Sergileme - Cihan SAVRAN / Karatay Medresesi (Konya)

Sergileme - Nisanur YILDIRIM / Ulu Camii (Tokat)

Sergileme - Rabia GÜRBÜZ / Golgelik (Mardin Şehidiye Medresesi)

Sergileme - Seyran KARTAL / kilise ve camii (mardin)

 

Yetişkin Kategorisi

1.lik Ödülü - Gürsel EGEMEN / Tarihi Okul (Mardin)

2.lik Ödülü - Mehmet ASLAN / Kütüphane (Aksaray)

3.lük Ödülü - Sebahattin ÖZVEREN / Yeni Camii Duvarı (İstanbul/Eminönü)

Jüri Özel Ödülü - Yaşar ŞAH / iz (fatih/istanbul)

Jüri Özel Ödülü - Ali ASLAN / selam (Bingöl)

Sergileme - Murat DOĞAN / Kar Altında Kalan Tarih (Van)

Sergileme - İbrahim AYSÜNDÜ / ekmek (Trabzon)

Sergileme - Ahmet ÇETINTAŞ / Ulucami (Bursa)

Sergileme - Levent ATEŞ / cataltepe köprüsü (Uşak)

Sergileme - Seyit KONYALI / Aziziye cami (Karatay/KONYA)

Sergileme - Murat KAPLAN / inziva (Elaziğ)

Sergileme - Salih KUŞ / Osmanlı Yadigarı (İstanbul/Üsküdar)

Sergileme - Şerife KESER HALICI / hat (Kocaeli)

Sergileme - Salih KUŞ / İlk Karda İlk Fotoğraf (Bursa/Yıldırım)

Sergileme - Arif Hüdaverdi YAMAN / istanbul (istanbul)

Sergileme - Ahmet Fatih SÖNMEZ / Arvas Camii (Bahçesaray_Van)

Sergileme - Mehmet ASLAN / Tarihi Ağırnas (Kayseri)

Sergileme - Cengiz AKDAĞ / KEDI (EYÜP)

Sergileme - Cemal SEPICI / guvenle (Bursa)

Sergileme - Caner BAŞER / Ayasofya (İstanbul)

Sergileme - Ahmet Fatih SÖNMEZ / İshakpasa_agri (Ağrı)

Sergileme - Nuri ÇOBAN / Tophane Cesmesi (Beyoğlu/İstanbul)

Sergileme - Abdurrahman ÇETIN / turbe (Sivas)

Sergileme - Sare KURAL / Vakif Eserleri (İstanbul)