“Dört Mevsim Isparta‟ Turizm Temalı Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları açıklanmıştır. Sonuç bildirgesi için tıklayınız.

“Isparta’da Yaz” Kategorisi Sonuçları

Birinci - adem ağuş / salur (ısparta)

İkinci - Saadet Banu Nazikcan / Lavanta Hasadı (İstanbul)

Üçüncü - seyit konyalı / gül ve aile (Konya)

BAKA Özel Ödülü - Cihan Karaca / Gül yağı  (AYDIN)

Sergileme - Fırat KIZTANRI / TRfiratDY2_rengarenk (Mardin)

Sergileme - Mustafa Bülent Pirinçci / Lavanta Dostu (Konya)

Sergileme - AYHAN ÇAVAŞ / Yalvaç-Derici (ANTALYA)

Sergileme - MUSTAFA  DİNÇ / Egirdir kale (Isparta)

Sergileme - Muhammet Yasir  Aydoğdu  / Özgür Atlar (Isparta)

Sergileme - Ekrem  Şahin  / TReshinDY1_lavanta (Antalya)

Sergileme - NERGİZ PARPAR / Deri (ISPARTA)

Sergileme - Levent ATEŞ / hasat (KONYA)

Sergileme - ARGUN AYLİN GÖRAL / TARLADAN BARDAĞA (Antalya)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDY2_kapikaya (Antalya)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDY3_lavanta3 (ısparta)

Sergileme - durmuş ceylan / Son Usta (Karaman)

Sergileme - Fahri  Aslan / TRfslanDY1_yaka_kanyonunda (konya)

Sergileme - ERCAN DEVECİ / KULE (İSTANBUL)

19db2b30-eaa4-421b-9e93-50e6d5508f80

Sergileme - MUSTAFA  DİNÇ / Lavanta bahcesş (Isparta)

Sergileme - Bahadır Sansarcı / egirdir (Antalya)

Sergileme - Hakan  YARALI / Son buharlı Isparta gar'da  (Aydın)

Sergileme - UFUK TURPCAN / TRufuktDY2_halicilar (uşak)

Sergileme - Bahadır Sansarcı / gun_dogarken (Antalya)

Sergileme - ENGİN AYYILDIZ / KECECİ (Giresun)

Sergileme - şevki yigit / TRsevkiDY2_su_kemerleri (ISPARTA)

Sergileme - Murat ATABAY / TRmuratDY1_Uluborluda_Tarihi_Gures (Isparta)

Sergileme - ARİF MİLETLİ / yuzme (ANTALYA)

Sergileme - Mehmet Kılınç / Kuzukulağı Yaylası Tırmanış Kayaları (Van)

Sergileme - Mehmet ALTINAY / Kırmızılı Kız (ISPARTA)

Sergileme - Emre  Soytürk / Yaz okulu (İstanbul)

Sergileme - isa cıda / TRicidaDY2_at_arabası (sakarya)

Sergileme - isa cıda / TRicidaDY3_kayıkhane (sakarya)

Sergileme - şevki yigit / TRsevkiDY4_camiz_cobani (ISPARTA)

Sergileme - Mehmet Kılınç / Kuzukulağı Yaylası Ay Doğumu (Van)

Sergileme - Veli Dölek / lavantada gün doğumu (mersin)

Sergileme - Selahattin Çelik / TRcelikDY3_dedegol (Antalya)

Sergileme - Yüksel Yavuz / TRylyvzDY4_egirdir_gece (Trabzon)

Sergileme - hasan ali çevik / TRhalicDY3 (ısparta)

“Isparta’da Sonbahar” Kategorisi Sonuçları

Birinci - ümit yılmaz / yolumısparta (ısparta)

İkinci - ARİF MİLETLİ / duman (ANTALYA)

Üçüncü - Bahadır Sansarcı / kovada (ANTALYA)

BAKA Özel Ödülü - Selahattin Çelik / TRcelikDS2_kovada (Antalya)

Sergileme - Bahadır Sansarcı / kovada_golu (ANTALYA)

Sergileme - Muhammet Özpınar / Bir Zamanlar Anadoluda (Isparta)

Sergileme - UFUK TURPCAN / TRufuktDS4_egirdir_balikcisi (uşak)

Sergileme - HASAN GÜZEL / pekmez (ANTALYA)

Sergileme - şevki yigit / TRsevkiDS2_rastgele (ISPARTA)

Sergileme - adem ağuş / hoyran (ısparta)

Sergileme - Gökhan KOZLUCA  / ISPARTANIN HALFETİSİ DARI BÜKÜ (Isparta)

Sergileme - Ekrem  Şahin / TReshinDS4_golcuk (Antalya)

Sergileme - Ekrem  Şahin / TReshinDS2_semerci_usta (Antalya)

Sergileme - Mehmet Kılınç / Kuzukulağı Yaylası Yılkı Atları 2 (Van)

Sergileme - samet Karagöz / DOĞAL KAPI (ANTALYA)

Sergileme - Erdal Türkoğlu / elmalar (MUĞLA)

Sergileme - UFUK TURPCAN / TRufuktDS3_kerevit (uşak)

Sergileme - HASAN GÜZEL / renkler (ANTALYA)

“Isparta’da Kış” Kategorisi Sonuçları

Birinci - Ahmet Turan Kural / Egirdir Kış (Kocaeli)

İkinci - Özgür  Şahin / Eğirdirde Kış (Antalya)

Üçüncü - Mehmet ALTINAY / Boyalı  (ISPARTA)

BAKA Özel Ödülü - Ekrem  Şahin  / TReshinDK1_imece (Antalya)

Sergileme - Hasan İÇEL / kayak izleri (Sakarya)

Sergileme - Feride Alemdaroğlu / davrazdayiz (Antalya)

Sergileme - AYHAN ÇAVAŞ / Barla (ANTALYA)

Sergileme - Özgür  Şahin / Eğirdir Gölü (Antalya)

Sergileme - adem ağuş / yalvac (ısparta)

Sergileme - Özgür  Şahin / Buzda Yansıma (Antalya)

Sergileme - MUSTAFA SARPDAĞ / TRmsarpDK1_ozkanlar_kis (ISPARTA)

Sergileme - çisel benzer / Yalvaç Evleri (ısparta)

Sergileme - adem ağuş / balıkcı (Isparta)

Sergileme - nizami çubuk / davraz3 (denizli)

Sergileme - şevki yigit / TRsevkiDK1_kar_tutkusu (ISPARTA)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDK1_antiocheia (antalya)

Sergileme - AYHAN ÇAVAŞ / Şakirkaraağaç' a Giderken (ANTALYA)

Sergileme - Muhammet Özpınar / Davraz (Isparta)

Sergileme - NERGİZ PARPAR / Coban (ISPARTA)

Sergileme - Mustafa VAROL / Pınargözü Mağarası 2 (konya)

Sergileme - Ekrem  Şahin  / TReshinDK4_su_yolu (Antalya)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDK3_yesilada (Antalya)

Sergileme - Mehmet ALTINAY / Meydan  (ISPARTA)

Sergileme - ümit yılmaz / simetrim (ısparta)

Sergileme - SELÇUK MÜKREMİN KATTAŞ / TRmukreDK1_golcukte_dogal_yasam (KONYA)

Sergileme - MESUT SARAÇ / milaspark_isparta (ANTALYA)

“Isparta’da İlkbahar” Kategorisi Sonuçları

Birinci - Mehmet ALTINAY / Melikler Yaylası (Isparta)

İkinci - nilgün erman / gül hasatı (EDİRNE)

Üçüncü - Murat ATABAY / TRmuratDI3_davraz_coban (Isparta)

BAKA Özel Ödülü - adem ağuş / manzara (Isparta)

Sergileme - ibrahim aslan / kiraz çiçeği ve dedegül (Isparta)

Sergileme - emrah şahin / umuda yolculuk (Denizli)

Sergileme - seyit konyalı / derici (Konya)

Sergileme - seyit konyalı / ilkbahar (Konya)

Sergileme - Mehmet ALTINAY / Pınar Gözü  (ISPARTA)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDI2_gunbatimi (Antalya)

Sergileme - özgür seçmen / TRozsecDI4_lavanta2 (Antalya)

Sergileme - UFUK TURPCAN / TRufuktDI2_semerci (uşak)

Sergileme - Ekrem  Şahin  / TReshinDI4_gul_hasadi (Antalya)

Sergileme - CELAL TIĞLI / Kovada (Antalya)

Sergileme - aygül öztürk / gul hasadi (Bursa)

Sergileme - Muhammet Özpınar / Zambak Tarlası (Isparta)