Ödüller

Özlem ÖZYÜN, Türkiye - FIAP Altın Madalya

 

Nataliya ANDRIANOVA, Rusya - FIAP Gümüş Madalya

 

Irene BECKER, Macarisyan - FIAP Bronz Madalya

 

Swe TUN, Myanmar - FIAP Mansiyon

 

Yeliz SEVIN, Türkiye - FIAP Mansiyon

 

Manu BARREIRO RODRIGUEZ, Hindistan - FIAP Mansiyon

 

Sudipta MAULIK, Hindistan - FIAP Mansiyon

 

Kalyan MONDAL, Hindistan - FIAP Mansiyon

 

Mahdi AGHIGHI, İran - FIAP Mansiyon

 

Poulomi SAHA, Hindistan-Bangladeş - TFSF Altın Madalya

 

Ümmü KANDİLCİOĞLU, Türkiye - TFSF Gümüş Madalya

 

Pranab BASAK, Hindistan - TFSF Bronz Madalya

 

Hamid JAMSHIDIAN, İran - İzmir Göztepe Rotary Kulübü Derneği Birinci Özel Ödülü

 

Huu Hung TRUONG, Vietnam - İzmir Göztepe Rotary Kulübü Derneği İkinci Özel Ödülü

 

Siew Thong CHU, Malezya - İzmir Göztepe Rotary Kulübü Derneği Üçüncü Özel Ödülü

 

Tien HO, Vietnam - İFOD Özel Ödülü - Plaket

 

 

Sergilemeler

 

Siew Thong CHU - Malezya

 

Kin Keong FU - Çin-Macau

 

Kyaw Kyaw WINN - Myanmar

 

Manu BARREIRO RODRIGUEZ - Hindistan

 

Suman SAHA - Hindistan-Bangladeş

 

Saeid GHASEMI - İran

 

MdZakirul MAZED KONOK - Hindistan-Bangladeş

 

Musa TALAŞLI - Türkiye

 

Siew Thong CHU - Malezya

 

Hamid JAMSHIDIAN - İran

 

sergileme_11

Onur ÇALIŞKANER - Türkiye

 

Shahram SALIMI NEJAD - İran

 

Ahmet Niyazi SERTKALAYCI - Türkiye

 

Mithail Afrige CHOWDHURY - Hindistan-Bangladeş

 

Kyaw Kyaw WINN - Myanmar

 

Hassan FATAHIAN - İran

 

SesHadri MOITRA - Hindistan-Bangladeş

 

Ufuk TURPCAN - Türkiye

 

Alay Sankar DAWN - Hindistan

 

İbrahim ŞİMŞEK - Türkiye

 

Quoc NGUYEN LINH VINH - Vietnam

 

Ayhan GÜVEN - Türkiye

 

Recep BALKAYA - Türkiye

 

Cho Mar HTUN - Myanmar

 

Tien Ho - Vietnam

 

Alay Sankar SAWN - Hindistan

 

Than NGUYEN - Vietnam

 

Abdullah APAN - Türkiye

 

Emre BOSTANOĞLU - Türkiye

 

İsmail BÜYÜKŞİMŞEK - Türkiye

 

Hakan Çetin AŞAN - Türkiye

 

Pranab BASAK - Hindistan

 

Ngoc Anh BACH - Vietnam

 

Filiz ÇAĞLAR - Türkiye

 

Soutam BANERJEE - Hindistan-Bangladeş

 

Nazan GÜNERİ - Türkiye

 

Celal ERDEM - Türkiye

 

Fabio BECORPI - İtalya

 

Fabio BECORPI - İtalya

 

Yasser ALAA MOBARAK - Azerbaycan

 

Soumesh ROY - Hindistan-Bangladeş

 

Prasenjit BASU - Hindistan-Bangladeş

 

Quoc NGUYEN LINH VINH - Vietnam

 

Samir ALBUSAIDI - Umman

 

Mousumi SARKAR - Hindistan-Bangladeş

 

Istvan KEREKES - Macaristan

 

Imon DAS - Hindistan-Bangladeş

 

Tien Ho - Vietnam

 

Üstün Özen - Türkiye

 

Nuri ÇOBAN - Türkiye